Stomatologická klinika

Objednávanie a naliehavé prípady volajte:

+421 484 115 607


logo

Zubná technika


Používané materiály

logo e.max
All you need pre celokeramiku - PRESS a CAD/CAM technológia

Materiál ktorý bol dizajnovaný s hlavnou myšlienkou jednoduchosti a univerzálnosti. IPS e.max v sebe zahrnuje excelentnú estetiku a vysokú pevnosť materiálov pre obidve PRESS aj CAD/CAM technológie. V závislosti od prípadu na ktorom pracujete, možete Vaším pacientom ponúknuť individuálnu náhradu ktorá preukazuje bezchybnú estetiku a požadovanú vysoko mechanickú stabilitu. Rozhodnutie používat IPS e.max je výhodným rozhodnutím pre neobmedzené možnosti v celokeramike. IPS e.max Vám ponúka viac než vysokú estetiku a schopnosť používať tento materiál v širokej škále celokeramických indikacií. Taktiež jednoduchý pracovný proces vo Vašej stomatologickej ambulancii a výhodu výberu cementovania IPS e.max nahrad či už adhezívnou alebo konvenčnou technológiou.

emax
logo e.max
Fast Accurate Beautiful - konvenčná metalokeramika

IPS InLine konvenčná metalokeramika Pri vývoji metalo keramiky IPS InLine IvoclarVivadent využíval dlhoročné skúsenosti s metalokeramickým materiálom pro zjednodušení pracovného postupu s uchovaním a zvýšením estetiky. Na to, aby sa dosiahol požadovaný výsledok boli upravené veľkosti kryštálu a tiež vyrobný proces. Nie len tieto vylepšenia reprezentujú základ pre výnimočné výhody konvenčnej metalokeramiky IPS InLine IPS InLine PoM keramika presovana na kov IPS InLine PoM ingoty sú presovane na kovovú konštrukciu pre zhotovenie plnoanatomického tvaru s použitím výnimočnej PRESS technológie po nanesení opaqueru. Pretože pre túto techniku sa nevyžaduje klasické nanášenie prášku, laboratórium Vám doručí náhradu s homogennim a estetickým výsledkom. Budete milo prekvapený s presnosťou dosedu u koruniek a mostíkov, které sú porovnateľné s dosedom celokeramickych náhrad zhotovených PRESS technologiou.

logo e.max
Pre dosahnutie estetického výsledku z kompozitného materiálu

SR Adoro je mikro plnený, svetlom a teplom vytvrzovaný fazetovací kompozit, pre plno alebo čiastočné fazetovanie. Je použitelný na nanášanie kovových konštrukcií a pro zhotovenie bezkovových náhrad.Inovované mikro plnenie materiálu dosahuje vysokú odolnosť proti usadzovaniu plaku a odolnosť voči dodatočnému farbeniu náhrad. Vynikajúce vlastnosti pri opracovávaní umožňujú vyleštenie povrchu náhrady so stabilným výsledkom prirovnateľným ku sklovine. SR Adoro sa dodáva v kompletnej farebnej škále ako je to aj u materiálu IPS e.max a IPS InLine čo umožnuje zhotovenie kombinovaných prác so zrovnateľným estetickým výsledkom, pričom je tiež možné napodobnovanie rôznych farebných charakteristiík, viditelných na prirozených zuboch.

logo bps
An attractive market ktorý narastá - si vyžaduje prípravu uz teraz!

Skôr alebo neskôr si vetšina populácie bude vyžadovat snímateľné náhrady po strate prirozených zubou, a budú sa musiet rozhodnúť aká náhrada im bude vyhovovať. Kvalitou orientovaný a dobre situovaný ľudia, ktorý chcú vypadať atraktívne i v pokročilom veku si vyžadujú náhrady, ktoré zrcadlia ich aktívny životný štýl. Seniori jsú pyšný na ich príťažlivý vzhľad a su vdačný za kvalitu, ktorá im umozní plnohodnotný život v starobe. BPS, biofunkčný protetický systém, bol špeciálne vyvinutý tak aby splňoval všetky funkcie i estetické požiadavky týchto pacientov. BPS ponúka Vašim pacientom koordinované vysoko kvalitné produkty, konzistentné aplikacie pri výrobe a profesionalnej spolupráci. BPS nahrady sú výsledkom efektivnej spolupráce medzi lekárom a zubným technikom. Výsledkom tejto spolupráce je vysokokvalitná náhrada, ktorá spľňa všetky požiadavky bystrých pacientov.